Yandex.Navigasyon

Yandex.Navigasyon

Ekran Görüntüleri

No Images..

“Yandex.Navigasyon ile haritalara bakarak yol güzergahlarını öğrenebilir, adres tarifi gibi bir çok özelliği sayesinde aradığınız yerleri kolayca bulabilirsiniz.”

Yandex.Navigasyon uygulaması sayesinde yolları kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Aynı zamanda konumuzdan gitmek istediğiniz yerler için size yol tarifi yapabilen Yandex.Navigasyon uygulaması sayesinde bulamadığınız yerleri çok daha kolay bir şekilde kaybolmadan bulabilirsiniz.

Şehirlerdeki karışık adresleri kolayca bulabileceğiniz Yandex.Navigasyon uygulaması ile artık adres karmaşasından kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda size tarif ettiği yollar üzerinde trafik yoğunluğunu da bildiren Yandex.Navigasyon uygulaması trafiğin yoğun olduğu yolların yanında trafiğin sakin olduğu güzergahlarıda göstererek gitmek istediğiniz yere sizi daha hızlı bir şekilde götürebilmekte.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde programın kullanımı oldukça basit ve moderndir. Kolay bir şekilde aramak istediğiniz yerleri arattıktan sonra hemen adres tarifini alabilirsiniz. Yol tarifini aldıktan sonra uygulamanın size sesli ve yazılı olarak bildirdiği yönlerden giderek ulaşmak istediğiniz yerlere ulaşabilirsiniz.

• Ulaşacağınız noktaya en kısa yoldan gitmenizi sağlar.
• Anlık trafik durumunu ve yollar hakkında bilgi verir.
• Sesli yol tarifi sayesinde dikkatiniz dağılmadan yolunuzda ilerlemenizi sağlar.
• Yazarak veya sesli olarak arama yapabilirsiniz.
• Harita ve Uydu görünümü arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.
• Ev ve iş yeri adresinizi ekleyebilirsiniz.