Facebook Messenger

Facebook Messenger

Ekran Görüntüleri

“Facebook Messenger, internet tarayıcısı üzerinden Fb'ye girmeden masaüstünüzden online arkadaşlarınızla görüşebileceğiniz Facebook'u masaüstünüze getiren bir uygulamadır”

Facebook Messenger, internet tarayıcısı üzerinden Fb'ye girmeden masaüstünüzden online arkadaşlarınızla görüşebileceğiniz Facebook'u masaüstünüze getiren bir uygulamadır. Kullanıcı odaklı arayüzü ve yapısı sayesinde kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.

FB Messenger sayesinde doğrudan masaüstünden sohbet et. Başka sitelerde gezinirken veya bir başka uygulamayı kullanıyorken arkadaşlarınla konuşmaya devam et. Yapabileceğiniz işlemler ise; Facebook’ta çevrimiçi olan arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve mesajlaşabilirsiniz.

Haber bandında arkadaşlarınızın en son güncellemelerini görebilirsiniz. Neler olup bittiği hakkında hızlı bildirimler alabilirsiniz. Yeni yorumlardan, fotoğraf etiketlerinden ve daha fazlasından anında haberdar ol.

Messenger, Facebook'u www.facebook.com adresinde olmadan kullanmanıza olanak sağlar. Uygulama şu anda bilgisayarlarında Windows Vista, Windows 7 ve Windows XP kullanan kişiler tarafından kullanılabilmektedir.