Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/vhosts/agadownload.com/httpdocs/includes/func.php on line 47
WhatsApp için Sahte Konuşma (Android) İndir - AgaDownload
WhatsApp için Sahte Konuşma

WhatsApp için Sahte Konuşma

Ekran Görüntüleri

“WhatsApp için Sahte Konuşma uygulaması ile arkadaşlarınız ile eğlenmek için sahte whatsapp konuşmaları hazırlayabilirsiniz..”

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp uygulamasından bazen arkadaşlarımız ile mesajlaşırken oldukça komik ve ilginç anlar yaşanmakta. Fakat bu tür durumları sahte bir şekilde yaratmakta mümkün. Arkadaşlarınızın ağzından yazılar yazılmış gibi konuşma metinleri hazırlayıp ekran görüntüsü almak mümkün.

Android tabanlı akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen bu uygulama sayesinde sizde oldukça komik diyaloglar hazırlayabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra arkadaşınızın adını, durum bilgisini, profil fotoğraflarını ekleyerek hemen sahte konuşma hazırlayabilirsiniz. 

Bu adımdan sonra konuşmaya tıklayarak metin alanına mesajınızı yazıp gönder butonuna basıyorsunuz. Açılan pencerede mesajın sizden mi yoksa karşı taraftan mı geldiğini, mesajın iletilme ve okunma durumunu, gönderilem saatini ayarlayarak Save butonuna basıyoruz. Received seçeneğiyle mesajın karşı taraftan geldiğini, Sent seçeneğiyle de mesajı bizim gönderdiğimizi belirlemiş oluyoruz.

WhatsApp ile tamamen aynı tasarım,
Profil oluşturma ve düzenleme,
İki taraflı mesajlar oluşturm, mesaj durumları ve saatlerini düzenleme seçenekleri,
Anında ekran görüntüsü alma işlevi,
Arkaplan değiştirme.