Stack

Stack

Ekran Görüntüleri

“Stack, Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış büyük bir titizlik gerektiren başarılı zorlu bir beceri oyunudur. ”

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış zorlu bir beceri oyununa ne dersiniz? 

Stack ile blokları üst üste getirmeye çalışırken adeta beceri sınırlarınızı zorlayacaksınız. Ünlü yapımcı Ketchapp tarafından geliştirilmiş olan Stack oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sorunsuz bir şekilde Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyun adından söz ettirmeyi başarıyor.

Sabır gerekiren keyifli ancak bir o kadar zolu olan bu beceri oyununda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Yanlış yerleştirdiğiniz bir blok alttaki blokları etkiliyor. Dolayısıyla yaptıklarınız bir anda küçülmeye başlıyor.  Kule yapmak yerine blok yığını oluşturmaya çalıştığımız Stack oyunu hatayı kabul etmiyor olmasıyla dikkat çekiyor.

Belli bir hızda gelen blokları yerleştirmenize gereken oyunda puan toplamak ciddi anlamda zor.  Her ne kadar basit görünüyor olsa da zorlayacak bir oyun olup blokları üst üste getirmenin ne kadar zor olduğunu göreceksiniz.  Zorluk düzeyi arttırılmış olan bu oyunda boş zamanlarınızda sürükleyici bir deneyim yaşayabilirsiniz.