Space Frontier

Space Frontier

Ekran Görüntüleri

“Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Space Frontier oyununda uzaya roket uçurup altın kazanmaya çalışmanız gerekiyor. ”

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Space Frontier oyununda uzaya roket uçurup altın kazanmaya çalışmanız gerekiyor. 

Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Space Frontier oyununda roket uçurarak isabetli atışlar ile altın kazanabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda uzaya roket fırlatma görevini devr alıyoruz. Söz konusu roketi yörüngesinde mümkün olabildiğince yüksek noktaya ulaştırmak için çaba sarf etmeniz gerekiyor. 

Oyunda tek dokunuş kontrol sistemi yer alıyor. iPhone'da oynaması çok daha keyif veren uzay oyunu olup yanlış roketler gökyüzünde parçalanmalara sebep oluyor. Roketin birleştiği noktalarına yaptığınız zamanlı dokunuşlarla uzaya doğru çıkmasını da sağlayabilirsiniz. Roketi ne kadar yukarı çıkarabilirsek o kadar çok altın kazanabiliyoruz. Space Frontier oyununda roketin görünümünü değiştirme şansına oluyoruz bu nedenle altınları iyi değerlendirmeniz gerekiyor.