Periscope

Periscope

Ekran Görüntüleri

“Twitter tarafından hazırlanan Periscope uygulaması ile istediğiniz yerden anlık olarak Canlı Yayın gerçekleştirebilir, takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.”

Milyonlarca üyesi bulunan Twitter tarafından hazırlanan Periscope uygulaması ile anlık olarak canlı yayın yapabilir ve bu canlı yayını takipçilerinize izletebilirsiniz. 

Sosyal Medya pazarında ilk sırada bulunan Twitter tarafından yayınlanan Periscope adlı müthiş uygulama ile dilediğiniz her yerden canlı yayın yapabilirsiniz. Canlı yayını takipçileriniz izlerken aynı zamanda yayın esnasında size sorular sorarabilir, yorum yapabilir.

Android işletim sistemi kullanan akıllı telefon ve tablet için hazırlanan Periscope ile takipçi ve arkadaşlarınızla oldukça eğlenceli anlar yaşabilirsiniz. Daha fazla takipçi kazanmak için iyi bir fırsat olan Periscope ile canlı yayın yaparak ilgi çekebilir, tartışma ortamları yaratabilirsiniz.

Özellikle son dönemde ülkemizde medya organları üzerinde bulunan sansürden dolayı bir çok gazeteci tv kanallarında canlı yayın yapmak yerine Periscope üzerinden canlı yayınlar yaparak soru-cevap etkinlikleri düzenleyebilmekte. Daha samimi bir havada geçen bu canlı yayınlar binlerce kişi tarafından izlenmekte ve sorular sorabilmekte.

Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren Periscope uygulaması ile yapmış olduğunuz canlı yayınlar 24 saat süreyle saklanabilmekte ve siz daha öncesinden silinmesini isterseniz silebilirsiniz.