Paper.io

Paper.io

Ekran Görüntüleri

“Rakiplerinize karşı büyük bir rekabet içerisinde olacağınız Paper.io oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. ”

Paper.io ile heyecan dolu anlara hazır mısınız?

Rakiplerinizle rekabet edebileceğiniz en büyük bölgeye sahip olmak için mücadele edeceğiniz keyifli bir oyun olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Paper.io oyununda amacımız basit ancak bu zorlu bir iş. Oyunda diğer rakiplerimize oranla daha büyük alanlara sahip olmamız gerekiyor.

Basit bir amacı olan Paper.io oyununa başladığımız zaman oyundaki diğer rakiplerinizle strateji dolu bir savaşa beraberinde giriyoruz. Oyundaki renginize göre hareket eden nesneyi yönlendirerek büyük alanı ele geçirmeniz lazım. Ancak bu noktasa işler sandığımız kadar kolay değil.

Alanınızı belirlerken diğer rakiplerinizden uzaklaşmanız ve sınır belirleme esnasında size temas etmelerini engellemeniz lazım. Oyunda alan belirleme sırasında rakibiniz size dokunduğu anda oyun sizin için son buluyor. En büyük alana sahip olsanız dahi Paper.io oyununda alanınızı korumanız gerekiyor.

Oyunda aksi taktirde rakipleriniz sizin bölgenizi sınırların içine dahil ediyor. Dikkat gerektiren zorlu bir oyun olup Android cihazlarda bir şansı hak eden Paper.io'yu denemenizi öneriyorum.