Online Kafa Topu

Online Kafa Topu

Ekran Görüntüleri

“Online Kafa Topu uygulaması Android telefon ve tabletler için hazırlanmış oldukça eğlenceli bir futbol oyunu uygulamasıdır.”

Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan Online Kafa Topu, futbol oyunu ile arkadaşlarınız ile birlikte aynı anda futbol maçları düzenleyebilirsiniz. Online olarak sizinle arkadaş olmayan kişiler ile de oyun oynayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Online Kafa Topu uygulamasını telefon veya tabletlerinize kurduktan sonra kayıt yaparak profilinizi oluşuturup şifrenizi belirledikten sonra oyuna giriş yapabiliyorsunuz.

Online Kafa Topu oyununda takımınıza özel formalarda yaratabilirsiniz. Takımınızı kurduktan sonra oyun içerisinde bulunan sezonlardan herhangi birine girip hemen maçlara başlayabilirsiniz. Her sezon 10 gün sürmekte ve bu 10 gün içerisinde bir çok maça katılabilirsiniz.

Online Kafa Topu'nda 20'den fazla futbolcu karakteri var. Oyuna özel hazırlanmış sesler ve efektler ile oyunu oynarken farklı bir zevk almanız sağlanmış. Futbol maçlarının yapılacağı sahalar özenle hazırlanmış. Sahalar gece veya gündüz moduna geçebiliyor.