Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

Ekran Görüntüleri

“Atari salonlarının efsane oyunu Mortal Kombat X şimdi Android telefon ve tabletler için hazırlandı. Oldukça gelişmiş grafik ve ses efektleri ile Mortal Kombat X oyununu hemen indirebilirsiniz.”

Efsane dövüş oyunu Mortal Kombat X artık Android telefon ve tabletleriniz için kullanıma sunuldu. Yeni nesil dövüş oyunu olan gelişmiş, grafikleriyle ve ses efektleriyle muhteşem bir oyun deneyimi sunuyor. 

Oyunun kontrollerine baktığımızda da oldukça gelişmiş bir kontrol etme hassaslığı bulunan Mortal Kombat X oyununda hiç zorlanmadan dövüşürken oyunun heyecanına kendinizi kaptıracaksınız. Oyunda Mortal Kombat X ın muhteşem özellikleri ile istediğiniz de arkadaşlarınız ile dövüşler yapabilir isterseniz de internet üzerinden online olarak dünya turnuvalarında da dövüşebilirsiniz.

Bugüne kadar hazırlanan en iyi ve en sert Mortal Kombat X oyunu olan bu seriyi hemen akıllı telefon ve tabletlerinize yükleyerek hemen Mortal Kombat X heyecanına katılabilirsiniz. Ayrıca ilk kez bu oyunda gördüğümüz, dövüşü daha şiddetli hale getiren, bu kadar da olmaz dedirten X-Ray’ler mobil sürümde de yer alıyor ve çok iyi bir şekilde entegre edilmiş.