Mission Counter Strike

Mission Counter Strike

Ekran Görüntüleri

“Keskin nişancı atış becerilerini göstermek adına Mission Counter Strike oyununda becelerinizi göstermeniz gerekiyor. ”

Keskin nişancı atış becelerinizi göstermeye hazır mısınız?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış olan oyunda en iyi komando olmak için mücadele vermeniz gerekiyor. Elit bir keskin nişancı olup mermiyle düşmanların kafasını vurmak için saldırı silahlarını kullanmanız gerekiyor. İnanılmaz 3D ortamlarda yüzlerce askeri misyon yer alıyor. 4 çeşit gerçekçi savaş alanı bulunuyor olup pürüzsüz kontroller bulundurmaktadır. 

4 farklı arenada ilginç haritalar üzerinde çeşitli muhalifler ile keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Modern silahların yer aldığı Mission Counter Strike oyununda uzak mesafeden hedefleri yok etmek keskin nişancı tüfeğini kullanmak tamamen size kalmış. Geniş silah çeşitlerinin yer aldığı oyunda diğer oyunculara karşı savaşarak iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Etkileyici kontroller ve bağımlılık yapıcı bir oyun olup gerçekçi savaş arenalarda mücadele ederek iyi bir deneyim yaşamanız mümkün. Eğer sizde modern silahlar ile keskin nişancılık deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka Mission Counter Strike oyununu denemelisiniz.