Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/vhosts/agadownload.com/httpdocs/includes/func.php on line 47
Minecraft (Android) İndir - AgaDownload
Minecraft

Minecraft

Ekran Görüntüleri

“Dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan ve bağımlılık yaratan Minecraft oyunu artık Android akıllı telefon ve tabletlerinizde de oyanabilirsiniz. Minecraft Oyununu hemen indirin.”

Minecraft rüzgarı şimdi Android akıllı telefon ve tabletler üzerinden devam ediyor! Milyonlarca kişi tarafınan oynanan Minecraft, bir diğer ismi ile Minecraft Pocket Edition oyununu heran istediğiniz yerden mobil cihazlarınız ile oyanayabilirsiniz.

Minecraft oyununda size verilen karekteri yönlendirerek bulunduğunuz alanlarda madenler aramaya başlamalısınız. Daha sonra bulduğunuz madenleri işleyerek bir şeyler üretmeniz gerekmektedir. Ne üreteceğiniz konusunda tamamen özgür olduğunuz bu oyunda isterseniz işlediğiniz madenlerden evler yapabilir, isterseniz de aklınıza gelebilecek çok farklı bir şeyler inşaa etmeniz mümkün.

Tabiki bir de düşmanlarınız var! Minecraft oyunununda elde ettiğiniz madenleri işleyip bir şeyler üretmenizin ardından ürettiklerinizi korumanız için düşmanlarınıza  karşı savunmaya geçmeniz lazım. Moblar olarak tabir edilen düşmanlarınızdan mutlaka uzak durmalı, onların yapacağı saldırılara karşı kendinizi korumanız gerekmektedir.