Instagram

Instagram

Ekran Görüntüleri

“Android cihazınız üzerinde kullanabileceğiniz Instagram uygulaması ile takipçilerinizle fotoğraflar paylaşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. ”

Android işletim sistemli cihazınız üzerinde kullanabileceğiniz popüler sosyal medya ağı olan Instagram üzerinde arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşabilir ve onların fotoğraflarına göz atabilirsiniz. 

Yeni fotoğraf çekebilir yada varolan fotoğraflarınıza efekt vererek fotoğraf paylaşabilirsiniz. Sadece fotoğraf değil aynı zamanda kısa videolar da paylaşabiliyorsunuz. Yine çekilmiş yada uygulama aracılığıyla çektiğiniz videolara efekt eklemeniz mümkün. 

Ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram'ın üzerinde çeşitli filtreleme efektleri yer alıyor. Aileniz ve sevdiklerinizle kolay bir şekilde video yada fotoğraf paylaşabiliyorsunuz. 

Aynı zamanda birbirinizi takip ettiğiniz kullanıcılarla ''Instagram Direct'' üzerinden mesajlaşabiliyorsunuz. 

Uygulama ile belirlediğiniz ilgilendiğiniz alanları arayabiliyor ve onlarla ilgili video yada fotoğraflara ulaşabiliyorsunuz. 

Facebook, Swarm ve Twitter üzerinden paylaşım yapmanız da mümkün. Ön ve arka kamera desteği bulunan Instagram uygulaması üzerinde beğenilen, yorum yapılan bildirimlerede anlık olarak ulaşabiliyorsunuz.