Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution

Ekran Görüntüleri

“Android telefon ve tabletler için hazırlanmış olan Hungry Shark Evolution oyunu aksiyon dolu bir katil köpek balığı oyunudur.”

Android telefon ve tabletler için üretilmiş olan aksiyon oyunları arasında en iyilerinden biri olan Hungry Shark Evolution oyunu oldukça eğlenceli bir oyundur. Vahşi bir köpek balığı ile amansız bir mücadele içerisine gireceğiniz Hungry Shark Evolution oyununu çok seveceksiniz.

Denizin altında küçük balıkları yedikten sonra büyüyen dev bir köpek balığı, kıyıdaki insanlara saldırmaya başlayınca sizde bunu engellemek zorundasınız. Bu yüzden Hungry Shark Evolution oyununda katil köpek balığına karşı hızlı ve sert müdaheleler yaparak insanları kurtarmanız gerekiyor.

Lezzetli deniz yaratıkları, yüzücüler, kaplumbağalar ve balıkçıları yiyerek besleneceğiniz Hungry Shark Evolution'da ne kadar çok beslenirseniz o kadar çok gelişeceksiniz. Tabii bunları yaparken denizlerin tek saldırganı siz değilsiniz. Size saldıran düşman köpek balıkları, denizde bulunan mayınlar, denizaltılar ve denizin derinliklerine indikçe karşınıza çıkan garip yaratıklarda size zarar vermeye çalışacak.

1.6.1 güncellemesi sonucunda:

Megalodon köpekbalığı ve 9 yeni görev eklendi