Facebook Messenger Lite

Facebook Messenger Lite

Ekran Görüntüleri

“Daha az veri kullanan kompakt Messenger'ın hafif versiyonu olan Messenger Lite uygulaması Android cihazlar için ücretsiz olarak sunulmaktadır. ”

Hafif versiyonlu Messenger Lite uygulamasıyla sevdiklerinizle kesintisiz bir şekilde mesajlaşmanın keyfini çıkarın. Uygulama küçük boyutlu olmasıyal hızlı bir şekilde Android cihazınızdaki yerini alır. Kullanıcılar metin, fotoğraf ve bağlantılar alıp gönderebilir. 

Standart Messenger uygulamasıyla yaptıklarınızın hepsini Messenger Lite uygulamasıyla yapabilmeniz mümkün. Hemde daha az veri tüketimiyle. Bu gerçekten etkileyici. Daha az veri kullanır. Mobil verilerinizle daha verimli olabilirsiniz daha az depolama alanı kullanmaktadır. 

Facebook ve Messenger uygulamaları çok fazla kaynak tükettiği için genellikle eleştiriliyor. Giriş seviyesindeki telefonlar için Messenger Lite uygulaması oldukça iyi olacak. Kesintisiz bir şekilde Messenger'dan konuşmalarınızı daha az veri tüketimiyle gerçekleştirmek istiyorsanız Messenger Lite'yi Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.