Equalizer Bass Booster

Equalizer Bass Booster

Ekran Görüntüleri

“Equalizer & Bass Booster uygulamasını Android cihazlarınızda kullanarak yüksek bir ses kalitesi deneyimi yaşayabilirsiniz. ”

Android cihazlarınızda yüksek bir ses kalitesi deneyimine ne dersiniz?

Equalizer & Bass Booster uygulaması Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış ses kalitesini yükseltebilecek başarılı bir ses editörüdür. Ekolayzır yapmanıza olanak sağlayacak olan uygulamayı indirip yüklemeniz yeterli olacaktır. Ardından Android cihazınızdan çıkan sese size bile şaşıracaksınız. 

Kaliteli farklı bir müzik deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıları memnun edecbilecek başarılı bir uygulama olup Android cihazlarınızda ses kalitesini yükseltmektedir. İçerisinde 5 bantlı ekolayzır seçeneği yer almaktadır. Ancak daha önemli olan şarkılardaki bass kısımlarının daha güçlü olmasıdır. Bu sayede özellikle hareketli parçaları daha keyifli bir şekilde dinlemeniz de mümkün oluyor. Ayrıca içerisinde önceden hazırlanan 10 adet özel ekolayzır seti yer almaktadır. Siz bunlardan istediğinizi müzik deneyiminize göre seçebilirsiniz. 

Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan uygulama bu anlamda her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanabilir. Android cihazınzıda bulunan müzik ve video oynatıcılarıyla uyumlu olarak çalışan uygulama kaliteli bir ses dinlemenize yardımcı olmak adına hazırlandığından dolayı bir şansı hak ediyor. Bu nedenle Equalizer & Bass Booster uygulamasını Android cihazlarınıza yüklemenizi tavsiye ediyorum.