Equalizer

Equalizer

Ekran Görüntüleri

“Equalizer + uygulaması Android cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış başarılı bir müzik dinleme ekolayzır hizmetidir. ”

Müzik deneyiminizi daha iyi hale getirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.. Equalizer + uygulamasını Android cihazlarınızda kullanarak daha iyi bir müzik deneyimine kavuşmanız mümkün. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile ses düzeyini ve kalitesini arttırabilirsiniz. Direkt olarak uygulamadan müzik kitaplığınıza hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca şarkılara dilediğiniz frekansları uygulamanız da mümkün. Filtreleri ayarlayıp müziğinizi en iyi şekilde dinlemenize olanak sağlamaktadır. 

Frekans filtrelerini oluşturduktan sonra içerisinde bulunan bass güçlendici seçeneği ile bass seslerini daha güçlü hale getiemeniz mümkündür. 5 dalgada ekolayzır seçeneği sunan uygulama farklı müzik tarzlarına uygun 10 ön ayar özelliği bulundurmaktadır. 

Yerel müzik kitaplığınızda bulunan sınırsız erişim ile son derece iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Basit ve kullanışlı bir arayüz sunan uygulama profesyonel şekilde ses render etme özelliği sunmaktadır. Genel olarak Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz iyi bir müzik dinleme uygulaması olduğundan Equalizer+'ı denemenizi öneriyorum.