Candy Crush Soda Saga

Candy Crush Soda Saga

Ekran Görüntüleri

No Images..

“Candy Crush Soda Saga heyecanı Soda versiyonu ile devam ediyor. Sizde android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tablet sahibi iseniz Candy Crush Soda Saga oyununu hemen oynayabilirsiniz.”

Dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan Candy Crush Soda Saga oyunu yeni versiyon ile oyun severlerin beğenisine sunuldu. Şekerleri eriterek bir sonraki bölüme en hızlı şekilde geçmenizin gerektiği bu oyun oldukça tatlı ve bir o kadar eğlenceli bir oyundur.

Oyun her ne kadar kolay görünsede bölümleri geçtikçe oyunun zorluk dereceside artmakta. Candy Crush Soda Saga oyununda dikkatli hamleler ile stratejinizi belirleyerek hızlı bir şekilde şekerleri eriterek sonraki bölümlere geçemeniz geremektedir.

King oyun firması tarafından hazırlanan bu eğlenceli oyunun yeni versiyonunda şekerler sodaya benzetilmiş ve şekerleri eritirken asit çıkarır gibi erimekte ve değişik efektler yüklenerek kaliteli görsellere sahip.

75 bölümden oluşan oyun her ne kadar az bölümlere sahip görünse de oyunu bitirmeniz fazla zaman alabilir çünkü oyun hiçte o kadar kolay görünmüyor. Milyonlarca üyesi bulunan oyunda isterseniz arkadaşlarınızla da birlikte oynayarak daha hızlı bir şekilde şekerleri eritebilirsiniz.