Arcane Legends MMO Action RPG

Arcane Legends MMO Action RPG

Ekran Görüntüleri

“Arcane Legends, Android cihazlarınızda oynayacağınız klasik senaryoya sahip ancak etkileyici bir macera oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. ”

Fantastik bir dünyanın kapıları bu oyunda sonuna kadar açılıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen diğer üç oyuncu ile takım oluşturun ve büyük haritalar ile yolunuzu savaşın. Arcane Legends'da, yeni bir oyuncu olarak Warrior, Rogue ve Sorcerer'ı seçerken görüntülenecek şekilde üç sınıf yer almaktadır. Bunlardan istediğinizi seçerek başlayabilirsiniz. Oyunda diğer sınıfları yok etmek için iyi bir savaşçı olmanız gerekiyor.

Sürükleyici bir deneyim sunan Arcane Legends oyununda size eşlik edecek olan olan hayvanı belirleyebilmeniz de mümkün. Oyunda her karakterine farklı özelliği bulunuyor. Bu noktada herşey size bağlı. Ne tür bir kahraman olmak istediğinize sizin karar vermeniz gerekiyor. Arcane Legends oyunu hoş bir senaryo bulunduruyor. Ormanda kaçırılan bir prensesin peşine düştüğümüz bu oyunda senaryo basit görünüyor olsa da görevler oldukça iyi olduğu için bu tarafı görmezden gelebiliriz. 

Binlerce farklı silah, zırh ve keşfedilecek öğeler bulundurmaktadır. Kalıcı bir dünyada çevrimiçi etkileşim sunar. Farklı modellemelerin yer aldığı Arcane Legends oyununun modellemeleri de oldukça basit. Ücretsiz olarak sunulan oyun etkileyici bir ortam bulundurduğu için Arcane Legends'i Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum.