Android Güvenli Klasör APK

Android Güvenli Klasör APK

Ekran Görüntüleri

“Güvenli Klasör uygulaması Samsung tarafından sunulan başarılı bir dosya gizleme ve saklama hizmetidir. ”

Note 7 ile hayatımıza giren ancak Samsung'un yaşadığı talihsizlik yüzünden toplanan başarılı uygulama Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinde hizmet vermeye devam ediyor. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile meraklı gözlerden dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklamanız mümkün. 

Hepimizin özel verileri oluyor. Fotoğraflarınız, videolarınız, notlarınız, şifreleriniz ve daha birçok veriyi meraklı gözlerden saklamak istiyor olabilirsiniz. Ama hiç bir uygulamaya da güvenmiyorsanız doğru yerdesiniz. Güvenli Klasör uygulaması Samsung Knox üzerinden sizin için özel olan dosyaları ve detayları kilit güvenliğiyle saklıyor.

Parmak izi, iris tarayıcı, pin, şifre ve çizim gibi şifreleme yöntemlerinden istediğinizi kullanabilirsiniz. Güvenli Klasördeki tüm dosyaları erişme imkanı birtek sizin oluyor bu sayede dosyalarınızda aklınız kalmıyor. Özel verilerinizi saklamak istiyorsanız Galaxy S7 ve S7 Edge modelli telefonunuz varsa Güvenli Klasör uygulamasını mutlaka denemelisiniz. 

Galaxy S7 ve S7 Edge için güvenli klasör uygulaması nasıl yüklenir? 

Güvenli Klasör uygulamasını sitemizden indirdiğiniz APK aracılığıyla cihazınıza kurabilirsiniz. APK dosyasının kurulumunu yapmayı eğer bilmiyorsanız aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla Android cihazlarınızda nasıl APK yapacağınızı öğrenebilirsiniz. 

Android APK yüklemesini yapmayı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.