AdventureQuest 3D

AdventureQuest 3D

Ekran Görüntüleri

“Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış AdventureQuest 3D oyunu Google tarafından ödüle layık görülmüş online macera oyunudur. ”

Zengin içerikli bir macera deneyimine hazır mısınız?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış olan AdventureQuest 3D oyununda sizleri tehlikeli zindanlar bekliyor. Zengin içerikli sürükleyici bir MMORPG deneyimi sunan AdventureQuest 3D oyunu online bir rol yapma oyunu olmakla birlikte ücretsiz olarak sunuluyor olmasıyla ön plana çıkıyor. 

3 boyutlu olarak sunulan AdventureQuest 3D oyununda her karakterin farklı özellikleri bulunuyor. Bu sayede farklı bir deneyim yaşamakta mümkün oluyor. Farklı savaş yeteneklerine sahip olan oyunda kahramanlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Kahramanınızı seçtikten sonra maceraya başlıyorsunuz. Canavarlarla savaşa gireceğiniz AdventureQuest 3D oyunu popüler Word of Warcraft oyununa benzer bir yapıdadır. 

AdventureQuest 3D oyununda görevleri tamamlayarak iyi bir tecrübe kazanabiliyor bununla birlikte puan kazanabiliyorsunuz. Bölüm sonu canavarlarınızı yok edip özel silah ve zırhlar gibi eşyalarda toplayabiliyorsunuz. Güzel grafiklerden oluşan uzun süreli bir eğlence vaad eden AdventureQuest 3D oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum.