Photo Editor Lidow Sweet Cam

Photo Editor Lidow Sweet Cam

Ekran Görüntüleri

“Photo Editor Lidow Sweet Cam uygulamasıyla fotoğraflarınıza değişik efektler uygulayarak farklı bir deneyimi Android cihazlarınızda yaşayabilirsiniz. ”

Photo Editor Lidow Sweet Cam ile farklı bir deneyim yaşayın.. 

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Photo Editor Lidow Sweet Cam uygulamasıyla fotoğraflarınıza değişik efektler uygulayarak farklı fotoğraflar elde edebilirsiniz. Sade ve şık bir arayüze sahip olan uygulama her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Fotoğraflarınıza farklı efektler uygulamak istediğiniz zamanlarda ihtiyacınızı görecek olan Photo Editor Lidow Sweet Cam uygulamasıyla yoğunluğu kontrol ederek aradığınız sonucu elde edebilirsiniz. 

Yansımalar, bulanıklık, dokular ve gürültü olmak üzere beş kategoride düzenlenmiş 50'den fazla farklı filtre kullanımınıza sunulacaktır. Dilerseniz fotoğrafınızı tamamen özelleştirmek adına her kategoriden birkaç filtre uygulayabilirsiniz. Filtreleri eklemenin yanı sıra, elle sınırları ayarlayarak veya belirli bir kırpma boyutunu seçerek, sizi ilgilendiren kısımlara odaklanacak şekilde resimleri kırpabilirsiniz. 

Tüm düzenlemelerinizden memnun olduğunuzda, fotoğrafı jpeg veya png biçiminde kaydedebilir ve kalite üzerinde karar verebilirsiniz; böylece cihazınızda ne kadar alan kapladığını kontrol edebilirsiniz. Eğer sizde Android cihazlarınızda farklı bir fotoğraf düzenleme uygulaması denemek istiyorsanız tercihiniz bu uygulamadan yana olabilir.